O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i seksuologiem. W pracy korzystam z podejścia psychodynamicznego. Oznacza to, że staram się zrozumieć, w jaki sposób obecne problemy zależą od osobistej historii. Wierzę, że relacja terapeutyczna jest twórczym i opartym na współpracy procesem, który daje większą świadomość, wgląd i zrozumienie siebie oraz relacji w jakie wchodzimy. Pomaga znaleźć alternatywne, skuteczniejsze sposoby reagowania na trudności, co przynosi ulgę, poczucie wolności i satysfakcji w codziennym życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z krakowskich poradni psychologiczno-seksuologicznej, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prowadząc warsztaty i grupy rozwojowe.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Ukończyłam psychologię (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS), czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii klinicznej (Katedra Psychoterapii Collegium Medicum UJ) przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, seksuologię kliniczną (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS) oraz zdrowie publiczne (Collegium Medicum UJ).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.